Выбрать язык: . . Укр. . . Рус.

Дід Мороз Запоріжжя

Організація і проведення дитячих свят в Запоріжжі. Замовлення Діда Мороза та Снігуроньки до дому, в дитячий садок або школу, в офіс.

Яке найулюбленіше свято у великих і маленьких? Звичайно, це Новий Рік! У передноворічні дні люди починають вірити в чудеса. Вони відкривають свої серця, впускаючи туди казку і надію. Іноді нам здається, що саме в Новий рік збуваються найпотаємніші бажання і мрії. І який же Новий Рік може пройти без Діда Мороза та Снігуроньки? Це вони вміють перетворювати свято на справжню казку, наповнюючи подіі радістю, теплом наших сердець і передчуттям нового року.
Часто Діда Мороза замовляють заздалегідь, знаючи, з яким нетерпінням дітки чекають приходу улюблених персонажів. Адже Дід Мороз зі Снігуронькою не просто подарують подарунки, а й поводять хоровод, поспілкуються з дітьми, послухають вірші, і запалять яскраві вогні новорічної ялинки.

Акції, розіграші подарунків, смішні пости - у нашій групі ВКонтакте.

Підписуйтесь, у нас весело!

 

Замовити Діда Мороза в Запоріжжі або дізнатися подробиці можна за телефонами:

(063) 406-80-68 (лайф)

(068) 040-25-00 (киевстар)

(050) 168-76-98 (мтс)

 

 

Замовлення Діда Мороза до дому, в школу, дитячий садок, кафе.

Святкова зустріч починається з приходу Снігуроньки. Вона першою вітає дітлахів, знайомиться з ними. У цей момент батьки віддають Дідові Морозу подарунок, куплений заздалегідь. Через кілька хвилин Снігуронька з дітьми звуть Діда Мороза і запрошують його увійти. Починається справжнє свято! Дід Мороз спілкується з кожною дитиною, вислуховує його, Снігуронька водить з дітками традиційний хоровод навколо ялинки. Гості проводять цікавий конкурс або вікторину на кмітливість. Наприкінці зустрічі Дід Мороз дістає зі свого чарівного мішка бажаний подаруночок. Саме такий, який замовляв малюк. Хіба це не диво? Звичайно, діти будуть у захваті від такої казкової зустрічі з улюбленими персонажами!
Діда Мороза і Снігуроньку можна запросити порадувати дітлахів не тільки додому, але і в дитячий садок або школу. Зверніть увагу, що чим раніше ви зробите замовлення, тим більше шансів, що Дід Мороз прийде рівно в призначений термін до дому в Запоріжжі.

 

Замовлення Діда Мороза в офіс для співробітників може стати відмінним подарунком на Новий Рік.
Хочете порадувати колег напередодні Нового року? Послуги Діда Мороза і його чарівної супутниці просто необхідні вам! У програмі заплановані веселі ігри, забавні гороскопи, ворожіння і жартівливі завдання. Такі заходи дуже зближують колектив, допомагають створити дружню атмосферу на робочому місці. Навіть самий сором'язливий гість не залишиться осторонь від радости. А вам буде дуже приязно організувати таке свято і весело зустріла Новий Рік. Не забудьте зробити смішні фотографії на пам'ять, вони будуть нагадувати вам про чудово проведений час.

Не важливо, де ви вирішите відзначити світле свято Нового Року, візит Діда Мороза і Снігуроньки прикрасить цей день, зарядить позитивом і надією на весь прийдешній рік.

.

Замовити дитяче свято в Запоріжжі можна за телефонами:

(063) 406-80-68 (лайф)

(068) 040-25-00 (киевстар)

(050) 168-76-98 (мтс)

 

. .

. .

Клоуны Запорожье . . Дед Мороз на дом Запорожье .. Аквагрим .. Мыльные пузыри

Весёлые Человечки, Аниматоры Запорожья