Дитячі свята Львів

Організація і проведення дитячих свят у Львові. Аніматори на день народження, випускний.

Внимание! Во Львове временно не работаем.

Замовлення Діда Мороза Львів

Наші друзі - Чударікі, люблять веселити всіх навколо! Дитяча зарядка. Повторюйте разом з Чударікамі.

 

 

Якщо у вас наближається дитяче свято, і ви хочете зробити його яскравою і незабутньою подією в житті вашої дитини, то ви зайшли за потрібною адресою! Ви хочете організувати дитячий день народження або запросити Діда Мороза? А, може, скоро випускний в школі або дитячому саду? Ми з радістю вам допоможемо! Весела команда Дарiкi робить дитячі свята у Львові найцікавішими і веселішими!

 

У нас:
- професійні ведучі дитячих свят
- яскраві костюми
- багато цікавих ігор та конкурсів
- мильні бульбашки
- фігурки з кульок в подарунок
- та багато іншого

 

Ми проводимо дитячі свята у Львові і знаємо, що треба нашим маленьким друзям. У компанії з нашими аніматорами нудьгувати не доведеться. Вони уміють перевтілюватися в різних улюблених дітьми героїв : Клоунів, Піратів, Лунтика, фей Вінкс(Winx), Діда Мороза та інших. Знають багато ігор та конкурсів. Уміють розвеселити як найменших діток, так більш старших. Навіть дорослі з радістю приймають участь у веселих іграх.

 

Кого запросити на дитяче свято?

При виборі персонажів на дитяче свято слід враховувати декілька моментів. По-перше, звичайно, вік дитини. Для найменших хорошим варіантом буде добрий Лунтик. Для дітей старше підійдуть клоуни або пірати. По-друге, слід враховувати кількість дітей. Чому? Тут все просто. Для кожної дитини є улюблені персонажі та не дуже улюблені. А коли свято треба провести на велику кількість дітей, наприклад, випускний в школі або дитячому саду, то краще вибрати універсального персонажа, такого, як клоун. Як показує наш багаторічний досвід, клоуни - найпопулярніші і улюбленіші персонажі практично для усіх дітей. По-третє, треба враховувати побажання дітей. Якщо, наприклад, дівчинка хоче на день народження запросити фею Вінкс, то краще прислухатися до її думки. У будь-якому разі, якого б ви персонажа не вибрали в нашій веселій компанії, дитяче свято буде яскравим та веселим, та буде цікавим усім: хлопченятам та дівчаткам, маленьким та великим.

Де провести дитяче свято у Львові?

При виборі місця проведення дитячого свята спиратися, звичайно, краще на свої побажання. Але в цьому питанні є декілька невеликих спостережень. Для зовсім маленьких діток краще свято виходить удома, де для них все знайомо. Якщо є бажання проводити свято в кафе або ресторані, то краще обирати такий заклад, де буде досить місця для дитячих ігор, а саме дитяче свято не заважатиме іншим відвідувачам. Кращий варіант - окремий банкетний зал, затишний і зручний. Також добре свята проходять в дитячому садку, серед одногрупників або в школі, з однокласниками. Але найголовніше, при будь-якому виборі, це бажання як слід повеселитися і влаштувати справжнє свято, яке згадуватиметься довго! Наші друзі: Чударікі , Дитячі свята Твер

 

 

Діти + Дарiкi = найвеселіше дитяче свято у Львові!

 

 

 

 

 

Дитячі свята Львів Аніматори