укр.яз ... рус.яз

Дід Мороз

Замовлення Діда Мороза додому, в школу, дитячий сад, в офіс

Запоріжжя, Кривий ріг, Сімферополь, Луганськ, Черкаси, Полтава, Маріуполь, Львів, Херсон

 

Наближаються Новорічні свята? Ви і ваші діти чекаєте Діда Мороза? Тоді ви зайшли за потрібною адресою! Саме тут живуть справжній Дід Мороз і його внучка Снігуронька, які приходять на Новорічне свято, і приносять з собою:

- Гарний настрій
- Цікаві ігри, загадки і конкурси
- Подарунки
- Хороводи і пісні
- Веселу музику і танці

Тільки справжній Дід Мороз знає, як правильно зустріти Новий Рік, щоб він приніс удачу і радість. Знає, як проводити рік що йде, щоб він не образився і поніс з собою усі неприємності.

 

Наші вітальні новорічні програми розроблені з урахуванням віків, багаторічного досвіду організації і проведення свят і побажань замовників. Наш Дідусь Мороз охайний і веселий, знає толк в новорічних забавах, любить дітей. Снігуронька загадує веселі загадки, влаштовує ігри і конкурси і, звичайно ж, допомагає Дідові Морозу роздавати подарунки. На свято Дід Мороз і Снігуронька приносять магнітофон і цікавий реквізит. Тому програма проходить під музичний супровід і наповнена цікавими сюрпризами.

Замовити Діда Мороза можна за телефонами:

(050) 168-76-98

(068) 040-25-00

(063) 406-80-68

Як захоплююче відмітити Новий рік разом зі своїми дітьми.


Для дитини Новий рік це насправді другий за значимістю після Дня народження свято. Усі діти без виключення чекають з нетерпінням день, коли Дідусь Мороз принесе їм(заслужені хорошою і зразковою поведінкою) чарівні подарунки.

Дошкільникові буде дуже приємно отримати подарунок не просто від батьків, а із з рук самого Діда Мороза, а ось діти старші, як правило, вже не вірять в нього, але і вони із задоволенням повеселяться і пограють з дідусем і його внучкою.

Якщо у вашій сім'ї дітей декілька, то кожен подарунок треба заздалегідь підписати, щоб хлоп'ята не посварилися, якщо раптом візьмуть не той, що їм призначений. При виборі подарунка варто враховувати вік дитини.

Дітям молодшого віку не варто дарувати одяг або взуття, адже для дітей те, що вони носять - це само собою зрозуміле. А в Новий рік дитина хоче отримати щось цікаве, що стане для нього сюрпризом. Попросіть його написати лист Дідові Морозу.

 

 

дитячі свята: Запоріжжя . Кривий ріг . Черкаси .. Полтава . Херсон

 

 

Дід Мороз та Снігуронька